Lukšto suklijavimo (jungimo) pasirinkimai

Veidrodinis (angl. Bookmatched)

  •  kas antras lukštas yra verčiamas, tarsi knygos puslapis. Kiekviena juosta yra tarsi atspindys buvusiai. Tokiu sutraukimo būdu sudaroma veidrodinio atspindžio efekto seka.

  • Mūsų ąžuolo kolekcijos faneruotėse toks jungimas buvo panaudotas gaminant  Nr. 1 ,  Nr. 2 ,  Nr. 3 ,  Nr. 4 ,  Nr. 7  faneruotes. 

ATSITIKTINIS 

Lukštai tikslingai atrenkami ir sudedami tokia tvarka, kad atrodytų sudėti atsitiktinai, bet išlaikytų vientisą spalvą ir raštą. Tokį suklijavimą galima išvysti faneruotėje Nr.9.

  • Elegantiškas – itin dailių radialinio pjūvio lukšto juostų mišinys. Retkarčiais gali pasitaikyti ir pusiau radialinio pjūvio rašto tokį suklijavimą galima išvysti faneruotėje Nr. 6.

  • Natūralus – tai kombinacija radialinio ir tangentinio pjūvio lukšto juostų. Gali pasitaikyti veidrodžių ir kitų medžiui būdingų ypatybių. Tokį suklijavimą galima išvysti faneruotėse Nr. 8Nr.10Nr. 11Nr. 12Nr.13 .

 Elegantiškas


Natūralus


© UAB "S.K.S." visos teisės saugomos.  Apie mus    Autorių teisės ir kita intelektinė nuosavybė    Privatumo politika

Dėmesio!
    Medžio lukštas yra natūralus - ne žmogaus, o gamtos sukurtas produktas. Todėl lukštas, kurį gausite, niekada nebus identiškas tam, kurį matote nuotraukoje. Galimos tam tikros variacijos, kurių spektras priklauso nuo lukšto rūšies ir jo kokybinės gradacijos. Todėl prieš užsisakant natūraliu medžio lukštu dengtą plokštę, kviečiame kuo detaliau nupasakoti savo pageidaujamas specifikacijas pardavimų vadybininkui, tam, kad būtų parinkta plokštė atitinkanti jūsų lūkesčius!

 .