Interneto svetainės azuolofaneruote.mozello.lt turinys, turinio parinkimas ir išdėstymas (toliau vadinama turinys), nuotraukos, piešiniai ir kitos iliustracijos (toliau vadinama iliustracijos), yra saugomi autorių teisių, prekės ženklų, patentų ir kitos intelektinės nuosavybės įstatymų (apibendrinant – „Intelektinės nuosavybės įstatymai”). Bet kokio turinio ar iliustracijų bet koks neteisėtas naudojimas gali pažeisti intelektinės nuosavybės įstatymus.

Interneto svetainės azuolofaneruote.mozello.lt turinys yra skirtas Jūsų asmeniniam naudojimui ir negali būti naudojamas komerciniams tikslams.

Interneto svetainė azuolofaneruote.mozello.lt nesuteikia jokių aiškių ar numanomų turinio ar iliustracijų autorių teisių perleidimo. Jūs negalite jokiu būdu, jokiomis priemonėmis, neribojant teritorijos kopijuoti, publikuoti, perduoti, parduoti, keisti, pritaikyti, kurti išvestinius darbus, nuomoti, skolinti, perleisti, platinti, licencijuoti, perdaryti ar kitaip modifikuoti turinį ar iliustracijas. 

© UAB "S.K.S." visos teisės saugomos.  Apie mus    Autorių teisės ir kita intelektinė nuosavybė    Privatumo politika

Dėmesio!
    Medžio lukštas yra natūralus - ne žmogaus, o gamtos sukurtas produktas. Todėl lukštas, kurį gausite, niekada nebus identiškas tam, kurį matote nuotraukoje. Galimos tam tikros variacijos, kurių spektras priklauso nuo lukšto rūšies ir jo kokybinės gradacijos. Todėl prieš užsisakant natūraliu medžio lukštu dengtą plokštę, kviečiame kuo detaliau nupasakoti savo pageidaujamas specifikacijas pardavimų vadybininkui, tam, kad būtų parinkta plokštė atitinkanti jūsų lūkesčius!

 .