Apie mus

Uždaroji akcinė bendrovė “S.K.S.” įkurta 1990 metų liepos 10 dieną. Per šį laikotarpį bendrovė įgijo didelę patirtį ir gali garantuoti aukštą tiekiamų gaminių ir paslaugų kokybę. Pagrindinę įmonės pardavimų dalį sudaro tiekimai baldų gamybai. Bendrovė atstovauja lyderiaujančius Europos gamintojus ir specializuojasi įrengimų, įrankių bei medžiagų, skirtų baldų gamybai ir medienos apdirbimui, srityje.

Įmonė tiekia pilnus techniškai pagrįstus sprendimus, apimančias prekes ir paslaugas, skirtas baldų gamybai, užtikrinant prognozuojamą ir priimtiną pirkėjui rezultatą.

Mes galime patiekti tiek naujų, tiek naudotų medienos apdirbimo įrengimų, įrankių, medienos apsaugos priemonių, klijų, šlifavimo medžiagų, lakų, emalių bei dažų baldams, laminuotos bei faneruotos MDP, MDF, stalviršių, aukšto slėgio laminatų, įvairių briaunų, furnitūros. Norėtume atkreipti dėmesį į tai, kad mes galime pasiūlyti kompleksinį sprendimą medienos gaminių arba baldų gamybai, įskaitant medienos džiovyklas, įrengimus, įrankius, transportavimo bei drožlių nusiurbimo sistemas, bei aukščiau minėtas medžiagas. Kvalifikuoti darbuotojai padės išspręsti iškilusias technologines problemas su mažiausiomis materialinėmis ir finansinėmis sąnaudomis.

baldams.lt

© UAB "S.K.S." visos teisės saugomos.  Apie mus    Autorių teisės ir kita intelektinė nuosavybė    Privatumo politika

Dėmesio!
    Medžio lukštas yra natūralus - ne žmogaus, o gamtos sukurtas produktas. Todėl lukštas, kurį gausite, niekada nebus identiškas tam, kurį matote nuotraukoje. Galimos tam tikros variacijos, kurių spektras priklauso nuo lukšto rūšies ir jo kokybinės gradacijos. Todėl prieš užsisakant natūraliu medžio lukštu dengtą plokštę, kviečiame kuo detaliau nupasakoti savo pageidaujamas specifikacijas pardavimų vadybininkui, tam, kad būtų parinkta plokštė atitinkanti jūsų lūkesčius!

 .