Kolekcijos "Ąžuolas" tiekimo galimybės

Ąžuolo faneruotės pagrindai:

Faneruota MDP

Lakštinė medienos medžiaga (angl. Particleboard, Chipboard), gaminama iš medienos apdirbimo metu gaunamų ar specialiai pagamintų drožlių, supresuotų ir suklijuotų termoreaktyviais klijais. Suklijuoti smulkiniai neturi masyviai medienai būdingos plaušto krypties, įprastinių defektų, todėl gali būti jungiami įvairiai. Medienos drožlių plokštės naudojamos baldams, durims gaminti, įrengiant sienas ir kt. Faneruota MDF

Vidutinio tankio medienos plaušų plokštės (angl. Medium Density Fibreboard) gaminamos sausuoju būdu iš medienos plaušelių, surišamų vėlimo ir plokščio karštojo spaudimo būdu, pridedant ir rišamųjų medžiagų. Dėl vienalytės struktūros ir fizinių bei mechaninių savybių šios plokštės naudojamos baldų fasadams gaminti. Faneruota staliaus plokštė | FUMAKO

Staliaus plokštės (angl.blockboard) šerdis – medžio masyvo tašeliai, kurie faneruojami lukštintu lukštu, MDP arba MDF. Dažniausiai naudojama pušies mediena. Dėl specifinės produkto struktūros plokštė gali būti priskiriama prie medžio masyvo gaminių. 

FUMAKO - tai taip pat staliaus plokštė, tačiau pagaminta iš ąžuolo medžio masyvo tašelių. Faneruota fanera

Lakštinė daugiasluoksnė medžiaga iš klijuoto medienos lukšto. Faneros lapas yra universali pagrindo plokštė. Priklausomai nuo medienos rūšies ir klijavimo tipo, tokio tipo plokštė dėl savo tvirtumo gali būti tinkamas pasirinkimas statybose, darant įvairias konstrukcijas ir apdailoje. 
Sandėliuojamų faneruotų plokščių minimalus užsakymo kiekis - 1 lapas.

Galimi kiti formatai ir storiai, daugiau informacijos teirautis pardavimo vadybininkų.

Sandėliuojami formatai taip pat yra nurodyti  prie kiekvieno medžio lukšto aprašymo. 
© UAB "S.K.S." visos teisės saugomos.  Apie mus    Autorių teisės ir kita intelektinė nuosavybė    Privatumo politika

Dėmesio!
    Medžio lukštas yra natūralus - ne žmogaus, o gamtos sukurtas produktas. Todėl lukštas, kurį gausite, niekada nebus identiškas tam, kurį matote nuotraukoje. Galimos tam tikros variacijos, kurių spektras priklauso nuo lukšto rūšies ir jo kokybinės gradacijos. Todėl prieš užsisakant natūraliu medžio lukštu dengtą plokštę, kviečiame kuo detaliau nupasakoti savo pageidaujamas specifikacijas pardavimų vadybininkui, tam, kad būtų parinkta plokštė atitinkanti jūsų lūkesčius!

 .