Natūrali ąžuolo faneruotė - Nr. 9 Ąžuolas dūmintas

Trumpai:

Kokybė - plius.

Jungimas – natūralus (atsitiktinis).

Pjūvis – kombinacija radialinio ir tangentinio pjūvio.

Paviršius - šukuotas

Faneruotės storis – 0,6 mm.

Išvaizda trumpai bronzinio atspalvio ąžuolas.

Kainos grupė - 

Sandėliuojama:

Faneruota plokštė MDF pagrindu - 2800 x 2070 x 19 mm.

Išsamiai:

Šis natūralus ąžuolo lukštas - bronzinės spalvos. Toks efektas išgaunamas lukštą chemiškai apdorojus, galutinis rezultatas - spalva yra ryškesnė ir natūralesnė, nei būtų ją galima išgauti dažant ar beicuojant lukštą. Dėl savo spalvos šis ąžuolas gali priminti kitas egzotines medžių rūšis. Itin šilto atspalvio ąžuolas suteiks jaukumo, komforto jausmą interjere.

Raštas – natūralus, sudarytas iš radialinio ir tangentinio pjūvio juostų. Matyti spalvų variacija tarp šviesiai ir tamsiai bronzinės. Plokštės paviršius šukuotas, taip suteikiama maloni struktūra ir pabrėžiamas lukšto natūralumas. 

© UAB "S.K.S." visos teisės saugomos.  Apie mus    Autorių teisės ir kita intelektinė nuosavybė    Privatumo politika

Dėmesio!
    Medžio lukštas yra natūralus - ne žmogaus, o gamtos sukurtas produktas. Todėl lukštas, kurį gausite, niekada nebus identiškas tam, kurį matote nuotraukoje. Galimos tam tikros variacijos, kurių spektras priklauso nuo lukšto rūšies ir jo kokybinės gradacijos. Todėl prieš užsisakant natūraliu medžio lukštu dengtą plokštę, kviečiame kuo detaliau nupasakoti savo pageidaujamas specifikacijas pardavimų vadybininkui, tam, kad būtų parinkta plokštė atitinkanti jūsų lūkesčius!

 .