Plačiau apie faneruotę

Kas yra natūralus medienos lukštas?

Natūralus lukštas, tai mediena gražiausioje savo formoje. Itin plonai atpjautas medienos sluoksnis, savo išvaizda ne kiek nenusileidžiantis medžio masyvui.  Tai, kad ši medžiaga sukurta gamtos, lemia lukšto savitumą - kaip vienas medis skiriasi nuo kito, taip ir lukšto lapai savo išvaizda skiriasi vienas nuo kito. Spalva, raštas ir struktūra kiekvieno lukšto yra unikalūs.  

 Lukštas gaminamas drožiant, lukštinant ar pjaustant rastą labai plonais sluoksniais. Šie medžio lukšto sluoksniai suklijuojami ant pagrindo plokštės. Taip sukuriamas unikalios ir natūralios išvaizdos interjero akcentas, tačiau tausojant gamtą ir už prieinamą kainą. Kai lukšto paviršius yra apdirbamas - alyvuojamas ar nulakuojamas, išryškėja medienos variacijos ir kontrastai, kurių dėka jokie papildomi ornamentai yra nebereikalingi.

Specifikacijos padėsiančios išsirinkti tinkamiausią lukštą:

     
         Lukšto drožimo pasirinkimai          Lukšto suklijavimo pasirinkimai             Kokybės gradacija         
   

Išsamus gidas padėsiantis  jums išsirinkti tinkamiausią faneruotą plokštę - Kaip išsirinkti faneruotę?

Taip pat, siūlome susipažinti su informacija apie lukšto paviršiaus struktūras.

© UAB "S.K.S." visos teisės saugomos.  Apie mus    Autorių teisės ir kita intelektinė nuosavybė    Privatumo politika

Dėmesio!
    Medžio lukštas yra natūralus - ne žmogaus, o gamtos sukurtas produktas. Todėl lukštas, kurį gausite, niekada nebus identiškas tam, kurį matote nuotraukoje. Galimos tam tikros variacijos, kurių spektras priklauso nuo lukšto rūšies ir jo kokybinės gradacijos. Todėl prieš užsisakant natūraliu medžio lukštu dengtą plokštę, kviečiame kuo detaliau nupasakoti savo pageidaujamas specifikacijas pardavimų vadybininkui, tam, kad būtų parinkta plokštė atitinkanti jūsų lūkesčius!

 .